Á máme tu malý testíček!

29. prosince 2008 v 19:21 | veruka |  Fun testy:o)
1. JAK DÁŠ ŽIRAFU DO LEDNIČKY??..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Správná odpověď: Normálně. Otevřu ledničku, dám tam žirafu a zavřu ledničku. Tato otázka zjišťuje jestli máš sklon dělat věci moc komplikované.

Pro celý test musíš kliknout na celý článek!

2. JAK DÁŠ SLONA DO LEDNIČKY?? .................................................................................................................. ............................................................................................................ .............................................................................................................. ................................................................................................................. Špatná odpověď: Otevřu ledničku, dám do ní slona a zavřu ledničku. Správná odpověď: Otevřu ledničku, vyndám žirafu, dám do ní slona a zavřu ledničku. Tato otázka zjišťije jestli při svých jednáních bereš v úvahu i minulé jednání.
3. LVÍ KRÁL POŘÁDÁ KONFERENCI. PŘIŠLA VŠECHNA ZVÍŘATA AŽ NA JEDNO. KTERÉ ZVÍŘE SE NEZÚČASTNILO?? ............................................................................................................ .............................................................................................................. ............................................................................................................ .............................................................................................................. Správná odpověď: Slon. Je přece v ledničce. TAto otázka zjišťuje jestli máš správnou paměť.
4. MUSÍŠ SE DOSTAT PŘES ŘEKU, KTERÁ JE PLNÁ KROKODÝLŮ. JAK TO UDĚLÁŠ??? ............................................................................................................. ........................................................................................................... ............................................................................................................ .............................................................................................................. Správná odpověď: Prostě ji přeplavu. Všichni krokodýli jsou přeci na konferenci. Tato otázka zjišťuje jestli se učíš ze svých chyb.
A nakonec: Jestli se na všechny nabo na většinu otázek odpověděl/a špatně, nic si stoho nedělej. Většina lidí určitě také. (Skoro) nikoho by totiž nenapadly takové odpovědi, kromě dětí ze školky. 5. PO PŘEČTENÍ TĚCHTO OTÁZEK A ODPOVĚDÍ UDĚLÁM NEBO SI POMYSLÍM: a) TYHLE OTÁZKY JSOOU ÚPLNĚ BLBÝ................. b) (smích) JE TO SRANDA!!! KOHO BY TO NAPADLO. Pokud jsi odpověděl/a a , máš špatnou náladu nebo jsi vážný. Pokud jsi odpověděl/a b , máš dobrou náladu a ráda se směješ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama